Türkiye kullanıcıları içindir (değiştir) İletişim

Önce Kendilerine İyi BAKıp sonra Topluma BAKıyorlar!

Önce Kendilerine İyi BAKıp sonra Topluma BAKıyorlar!

Türkiye´nin İnsan Yönetimi alanındaki en iyi uygulamalarının ödüllendirildiği PERYÖN 21. İnsan Yönetimi Kongresi´nde Eczacıbaşı-Baxter olarak "Proje ve Fark Yaratan Uygulamalar" kategorisinde Yenilikçilik ve İnovasyon Kültürü Yaratma Başarı Ödülü kazandık.

"Hayata bağlayan" ürün ve hizmetler sunan Eczacıbaşı-Baxter´lılar olarak 2010 yılında çıktığımız kurum kültürü dönüşüm programımızda önce kendimize, işleyişlerimize ve kurumumuza neler katabileceğimize BAKtık. Bununla da yetinmeyip kendi iç kaynaklarımız ile akademiler düzenleyip, çeşitli hobi ve ilgi alanları ile ilgili çalışma arkadaşlarımıza başlangıç aşamasında da olsa bir takım bilgiler kazandırdık ve toplam 1.350 saatimizi bu iç eğitimlere harcadık. Eğitimlerin mavi yaka dahil ilgi çektiğini fark edince, bu sefer sağlık konusunda bir takım adımlar attık ve böbrek sağlığı, akciğer sağlığı, çocuk sağlığı, obezite ve sağlıklı beslenme, sağlıklı ebeveyn-çocuk ilişkisi konuları üzerine uzmanları şirketimizde ağırladık. Mavi yakanın katılımını artırmak için vardiya saatlerine göre seminerlerin düzenlenmesine hep özen gösterdik. 2013 yılına ise artık kuruluş stratejilerimiz ile paralel bir versiyon güncellemesi yaptık ve BAK 2.0´ın lansmanını gerçekleştirdik.

Bu uzun yolculukta şimdiye kadar yaptıklarımız bize Peryön İnsan Yönetimi Ödülleri Fark Yaratan Uygulamalar Kategorisi´nde "Yenilikçilik ve İnovasyon Kültürü Yaratma" Başarı Ödülü´nü getirdi. Yolculuğumuz devam ediyor ve Eczacıbaşı-Baxter gönüllü takımı, yani tüm çalışanlar olarak daha yeni yola çıkmış gibi heyecanlı ve enerjiğiz...