Türkiye kullanıcıları içindir (değiştir) İletişim

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Eczacıbaşı-Baxter değerlerini yeni dünya etkilerini göz önüne alarak yeniden yorumladık. Her bir değerin davranış göstergelerini belirleyerek yaşattığımız “Değerlerimiz” ile hayata bağlamaya devam ediyoruz.


Biz, Eczacıbaşı-Baxter’de;

Herşeyden önce insan deriz. Önce insana değer veririz. Empati gösteririz. Çözüm için destek oluruz. Çevik, hızlı aksiyon alırız.

Yaşam biçimi olarak kaliteyi benimseriz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yaşam kalitesini arttırırız. Kaliteyi benimser ve bunu yaşantımıza yansıtırız.

Saygı ve güven duyarız. Kendimize ve birbirimize saygı ve güven duyarız. Bilgilerimiz paylaşır, geribildirimde bulunur ve birbirimizin düşüncelerine değer veririz.

Fark yaratarak sürekli gelişiriz. Her alanda inovasyona yer açar, farklı bakmaya odaklanırız. Değişimi yönetir, fırsata dönüştürerek sürekli gelişiriz. Dış dünyayı takip ederek farkındalığımızı arttırır, sürekli gelişiriz. Hizmet ve insan kalitemizle fark yaratırız. Olaylara yaklaşımımızla fark yaratırız. Paydaşlarımızla ilişkilerimizde fark yaratırız.

Tutkulu bir takımız. İddialı hedefler koyar, inandığımız hedeflere hep birlikte ve tutkuyla koşarız. Takım çalışmasını ruhumuzda yaşar ve yaşatırız. İşbirliğine hep açık oluruz. Her zaman “Nasıl yapabilirim?”e odaklanırız.

Sorumluluk duyarız. İnsan hayatına, müşterilerimize ve paydaşlarımıza, Kuruluşumuza ve işimize, kendimize, çalışanlarımızın güvenliğine, topluma ve çevreye karşı sorumluluk duyarız.