Türkiye kullanıcıları içindir (değiştir) İletişim

Hakkımızda

Eczacıbaşı-Baxter olarak bizler, 'İçinde bulunduğu pazarlarda insanların sağlık standartlarını sürekli olarak yükseltmek’ temel amacı doğrultusunda, kritik hastalıkların tedavisi için dünya standartlarına uygun kalitede ürün ve hizmetler sunuyoruz. Eczacıbaşı-Baxter olarak Türkiye'de, alanındaki en yüksek kapasiteye sahip modern tesislerimizde, yaşamsal önem taşıyan parenteral solüsyonların üretimini gerçekleştirmekteyiz. Eczacıbaşı-Baxter olarak, birçok kronik hastalığın tedavisinde kullanılan ürün ve hizmetlerimiz ve konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile hayata bağlamaya devam ediyoruz.

Kuruluş Profilimiz

Eczacıbaşı-Baxter Hastane Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile ilgili daha fazla bilgi için: Ortaklarımız Değerli ortaklarımız Eczacıbaşı Topluluğu ve Baxter International Inc. ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız

Tarihçemiz ve Ödüllerimiz

1961 yılında Eczacıbaşı İlaç San. ve Tic. A.Ş.’nin Levent’teki tesislerinde Türkiye’de ilk serum üretimini gerçekleştirmesi ile başlayan ve 50 yılı aşan tarihimizin detaylarıyla ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Eczacıbaşı-Baxter değerlerini yeni dünya etkilerini göz önüne alarak yeniden yorumladık. Her bir değerin davranış göstergelerini belirleyerek yaşattığımız “Değerlerimiz” ile hayata bağlamaya devam ediyoruz.


  • Herşeyden önce insan deriz...
  • Yaşam biçimi olarak kaliteyi benimseriz...
  • Saygı ve güven duyarız...
  • Fark yaratarak sürekli gelişiriz...
  • Sorumluluk duyarız...
  • Tutkulu bir takımız...

Biz Hayata Bağlıyoruz...

Kritik öneme sahip ürünlerden yoğun bakım ve cerrahi alanlarında kullanılan parenteral solüsyonlar ile Eczacıbaşı-Baxter olarak her zaman olduğu gibi bugün de yanınızdayız!